TV BOX Xiaomi polecamy

Jaki box kupić?

Xiaomi MI Box S Smart – Szukasz do swojego telewizora opcji jak oglądać swoje ulubione filmy lub inne media nic prostszego na ratunek przychodzi nam Xiaomi MI Box S Smart. Oto oferta sklepów internetowych gdzie i w jakiej cenie możemy kupić ten produkt.

Polecamy zakup w sklepach.

Jak wygląda to w rzeczywistości to mówiąc w skrócie małe pudełko dzięki któremu nasz telewizor stanie się prawdziwym multimedialnym odtwarzaczem. Do kogo to jest rozwiązanie? Brak smart tv w naszej telewizji może doskonale zastąpić właśnie ta mała „ciekawa skrzyneczka”

Xiaomi MI Box S

Co właściwie posiada Xiaomi

W swojej klasie to jeden z lepszych box-ów dostępnych na rynku zapewnia nam swobodne oglądanie w rozdzielczości
3840 x 2160 są to naprawdę dobre parametry. Nie należy także zapomnieć o połączeniu bezprzewodowej który nam zapewnia ten sprzęt a nie każdy box tv działa bezprzewodowo. Co niektórzy twierdzą że najlepsze połączenie ma się „po kablu” ale ja nie zauważyłem jakiś strat przy oglądaniu mediów za pomocą WIFI. Dodatkową funkcją wartą uwagi jest bezprzewodowe połączenie Bluetooth 4.0 co zapewnia nam jeszcze większą wygodę wysyłanie dźwięku,obrazu np przez naszego smartfona.
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0

Podłączenie naszego pudełka

Jako następną zaletą jest jego podłączenie za pomocą HDMI zapewnia nam dźwięk i obraz naprawdę w dobrej jakości. Nasz box posiada także jedno złącze USB 2.0 Częstym zadawaniem pytaniem jest przez klientów w jakich sztandarach można odczytywać oglądanie pliki więc tutaj odrazu udzielam odpowiedzi. Standardy odtwarzania obrazu  .avi, .divx, .flv, .MKV, .mov, .mp4, .mpg, .rm, .rmvb, .ts, H.264

Kolejna sprawa to system operacyjny na jakim jest nasz Box jest oczywiście jak większość tego sprzętu na androidzie a dokładnie Android TV 8.1. W/g mnie jest to dodatkowym atutem sprzęt działa szybko i nie powoduje zawieszania się. Co do zawieszania się warto napisać jaki tutaj jest procesor i ile posiada pamięci ram. Procesor Quad-core Cortex-A53 2.0GHz jak na taką małą „skrzynkę” to jest to naprawdę mocny procesor.

Pamięć naszego tv box-a czy ma znaczenie? Oczywiście że tak nie jest ważny tylko procesor ale także pamięć ram zamontowana w naszym produkcie to ona odgrywa dużą rolę na temat prędkości naszego urządzenia. A jaka pamięć jest w naszym Xiaomi MI Box S ? Jest to 2GB Posiada także wbudowany dysk wewnętrzny,dysk twardy o parametrach 8 GB jak na nasze potrzeby jest to wystarczająca ilość a nie jest żadnym problem podłączyć zewnętrzny dysk twardy jeśli ktoś ma takie wymagania.

Co znajdziemy w naszym wyposażeniu? pilot, zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel HDMI Zapomniałbym dodać że menu jest w języku Polskim. Od siebie mogę dodać że działa na nim program KODI który jest prawdziwym kombajnem multimedialnym. Polecam zakup tego produktu można go kupić np tutaj lub w innych sklepach podanych wyżej